• Étrendkiegészítőnk bevizsgált termék.
  • OÉTI eng.szám: 14845/2014

 

Számos betegség oka kereshető a nem megfelő bélműködésben. Mivel ilyenkor a felszívódás is elégtelenné válik, tápanyaghiányos állapot jön létre, ami számos egyéb betegség kialakulásához vezet. Azt is mondhatjuk, hogy minden baj eredője a bélrendszer működésében keresendő. Ha gyerekek vagy idősek szenvednek székrekedésben, hajlamosak vagyunk hashajtó gyógyszerek után nyúlni.

Egy átfogó méregtelenítő kúra, melynek része a béltisztítás is, gyógyulást eredményezhet.

Aki gyakran küzd székrekedéssel, már biztosan sokat hallott a lenmagról.

Nem csoda, hisz az egyik leghatékonyabb béltisztító. Nagyon jó segítőtárs a bélfalak pucolásában a lenmag vagy az útifűmaghéj. A kúra alatt minden nap – lehetőleg reggel vagy délelőtt – rágcsáljunk egy-két evőkanál lenmagot. Tehetjük pelyhekből, magvakból álló müzlikbe vagy kásákba is. 

Adjunk előbb esélyt a rostban gazdag táplálkozásnak és a sok folyadékfogyasztásnak. A lisztes ételeket váltsuk ki pelyhekből és magvakból készült ételekkel

Lenmagolaj

Serkenti az agyműködést, enyhíti a gyomorfekély tüneteit, bőrre kenve segít az ekcéma okozta panaszok leküzdésében és ez még csak töredéke mindazoknak, amikre a lenmagolaj képes.  

Szinte nincs is az emberi testnek olyan területe, amire ne lenne pozitív hatással. A lenmagliszt a Naturalhelp Complexben is megtalálható, mint fontos összetevő.

 Ásványianyagokban (kálium, magnézium, foszfor, kálcium), nyomelemekben (vas, kén, cink, klór), élelmi rostokban, fehérjékben, vitaminokban (A, B, E), omega-3, omega-6 zsírsavakban gazdag. A legtisztább és legtöbb esszenciális zsírsavat tartalmazza, amire a szervezetnek szüksége lehet. Omega-3 tartalmának köszönhetően védi a szív-és érrendszert, gátolja a vérrögképződést, kedvezően befolyásolja a koleszterin- és cukoranyagcserét, valamint a vérnyomást is. Serkenti az agyműködést, csökkenti a gyulladásos- és allergiás reakciókat, így ízületi-, bőr (ekcéma, psoriasis) és légúti gyulladásos betegségekben is hatékony lehet. Az omega-3 segíti a kálcium felszívódását, így csontritkulás megelőzésében is fontos lehet.

Rost és nyálkaanyagai bevonják a bélnyálkahártyát, ezáltal védik, segítik a normál bélműködést, a bélflóra egyensúlyát és a székletürítést. Megkötik a méreganyagokat is, így tisztítják a bélrendszert és segítik a szükséges tápanyagok felszívódását.

Fitoösztrogén tartalma segítheti nőknél a peteérést, illetve csökkentheti a menopauza kellemetlen tüneteit. A fitoösztrogéneknek továbbá daganatmegelőző hatást is tulajdonítanak, különösen vastagbél-, prosztata- és emlőrák esetében.

RENDELJEN KEDVEZMÉNYESEN NATURALHELP ROSTOT.  





Naturalhelp Complex 100 % természetes összetevőkkel, rostok, vitaminok, prebiotikum, káros mellékhatások nélkül! Vásároljon most!

Prémium minőség | Használati útmutató | Pénzvisszafizetési garancia | 2 és több db rendelésnél kiszállítás ingyenes


 





1 doboz termék

Egységár: 15 880 Ft

Kiszállítás: 990 Ft

Csomag ára: 16 870 Ft








2 doboz termék

Egységár: 13 880 Ft

INGYENES SZÁLLÍTÁSSAL!

Csomag ára: 27 760 Ft




20% kedvezmény. Kupon: HELP8888



3 doboz termék

Egységár: 12 880 Ft

INGYENES SZÁLLÍTÁSSAL!

Csomag ára: 38 640 Ft




20% kedvezmény. Kupon: HELP8888

Számtalan érv közül csak néhány, hogy miért döntsön a NaturalHelp Complex méregtelenítő és béltisztító kúra mellett

mert Naturalhelp Complex nettó tömege 450 gramm. A napi adag (15 g- 2 adagoló) kalória tartalma 48,5 kcal (203,7 kJ) és nagyban hozzájárul a felnőttek számára szükséges napi rost, prebiotikum és vitamin mennyiséghez.

mert100% -ban természetes, növényi összetevőkből áll, így alkalmas vegetáriánusoknak, vegáknak is,

mert glutén, laktóz mentes, és hozzáadott cukrot és (szacharóz) nem tartalmaz

mert a fogyasztók tapasztalatai alapján hatásos, de mégis kíméletes, de az eredmények egyénenként eltérőek lehetnek.

mert használata nagyon egyszerű, praktikus - csak egyetlen készítményből áll, 1 kanál rost és ennyi

mert nem kell mellette éhezni és sanyargatni magunkat

mert a magyar életmódbeli szokások alapján állították össze a kutatók

mert pénztárcakímélő, nem kell feltétlenül további kapszulákat megvásárolnia mellé

mert 2 és több db esetén ingyenes a szállítás

mert OÉTI zöld pipával rendelkezik, vagyis megfelel a magyar törvényi előírásoknak. A hatása egyénileg eltérő lehet.

Valós vásárlói vélemények a Naturalhelp Complex termékekről:


   Halász Éva

Halász Éva avatarja

"A NaturalHelp használata óta a hasmenésem megszünt, s ez igen nagy és kedvező változás"

"A termékkel kapcsolatos tapasztaim kedvezőek. Cukorbetegként naponta igen sok gyógyszert kell szednem, amelyeknek a szinte állandó hasmenés volt a mellékhatása. A NaturalHelp használata óta a hasmenésem megszünt, s ez igen nagy és kedvező változás. Ezért folytatni kívánom a termék fogyasztását, bízva abban, hogy a bélflórámat teljesen rendbe fogja hozni."


Tovább olvasom

   Sz. M. Katalin

Sz. M. Katalin avatarja

"amióta használom az Önök termékét teljesen rendben van az emésztésem, nincs puffadásom"

 "T. Cím!

Szeretném Önöket tájékoztatni, hogy amióta használom az Önök termékét teljesen rendben van az emésztésem, nincs  puffadásom és már nem tudok nélküle már élni. Nagyon kellemes termék, többeknek ajánlottam."


Tovább olvasom

   Kristóf

Kristóf avatarja

Mintha kicseréltek volna...Energiabomba vagyok

 "Nyáron a szokásos nyaralás után kicsit elengedtem magam, majd észrevettem, hogy valahogy nem érzem jól magam a bőrőmben. Megoldást kerestem, mert még fiatalon túlságosan fáradt voltam napközben. Gondoltam, hogy a béltisztítás segíthet. Sokat olvastam a témában és mikor rátaláltam a help készítményre, egyből tudtam, hogy erre van szükségem. Amióta szedem, teljesen úgy érzem magam mintha kicseréltek volna. Több az energiám és teljesen pörgök minden nap. Fontos az egészség számomra és érzem, hogy egészséges vagyok. Többen is észrevették körülöttem, hogy olyan vagyok mintha kicseréltek volna. Ez valójában igaz is. A helptől. Ezért hálás vagyok a naturalhelpnek."


Tovább olvasom

   Ádám

Ádám avatarja

"Igazi családi program Nálunk az Önök terméke"

"Terméküket édesanyám tanácsára kezdtem el fogyasztani. Óvodás korom óta reflux beteg vagyok, ezzel összefüggésben gyógyszereket kellett szednem hasfájás és hasmenés miatt. Amióta a Naturalhelppel kezdem a reggelt, sokkal jobban vagyok, bízom a további gyógyulásomban."

Ádám


Tovább olvasom


Elismerések és minősítések

  • austria
  • canada
  • china
  • Megbizhatobolt.hu - Webáruház értékelés. Mennyi csillagot érdemel ez a webáruház?
  • finland
  • finland
  • finland
  • finland
  • finland
  • finland

Hírlevél feliratkozás

Név:


Email:


Kövess minket



Egészségállapot felmérés